KOMISIJA ZA IZBOR I IMENOVANJE

Milutin Popović
Jovanka Lukić
Ozren Savičić
Gordan Đukić
Nada Bajić

VERIFIKACIONA KOMISIJA

Boja Lugonja
Duško Evđić
Nebojša Knežević

KOMISIJA ZA PROPISE

Igor Vidović
Vid Stojanović
Vladimir Lukić
Mladen Milotić
Biljana Todorović

KOMISIJA ZA NAGRADE I PRIZNANJA

Milenko Stojanović
Rajko Živković
Nenad Vasić
Slađana Stanković
Zlatko Šarčević

KOMISIJA ZA VJERSKA PITANJA

Srđan Jovanović
Jovo Novaković
Marko Vidaković
Nada Lazić
Saša Stevanović

KOMISIJA ZA RAVNOPRAVNOST POLOVA

Igor Vidović
Zorica Ristić
Nada Bajić
Dragana Mićić
Tanja Simić

KOMISIJA ZA BUDŽET I FINANSIJE

Darko Stefanović
Nebojša Knežević
Vid Stojanović
Marko Zelinčević
Mario Jović

ODBOR ZA BEZBJEDNOST ZAJEDNICE

Nebojša Knežević
Novo Blagojević
Đorđe Lazić
Marko Vukadin
Slobodan Stevanović

ODBOR ZA DRUŠTVENI NADZOR I PREDSTAVKE

Darko Stefanović
Đuka Ristić
Ružica Stojić-Pandurević
Željko Antić
Milan Mišić

ODBOR ZA REGIONALNU I MEĐUNARODNU SARADNJU

Milka Đurić
Bojan Jeremić
Goran Lukić
Nikola Nikić
Dejan Kaišarević

ODBOR ZA ZAŠTITU PRIRODNIH DOBARA I ŽIVOTNE SREDINE

Duško Evđić
David Vidaković
Borislav Kojić
Darko Gavrić
Miroslav Pisarević

ODBOR ZA ETIČKI KODEKS

Aleksandra Božić
Novo Blagojević
Mirko Gojković
Dragan Ilić
Milan Mišić

SAVJET ZA PRIVREDU I RAZVOJ

Aleksandra Božić
Tamara Stevanović-Bojković
Nenad Tatić
Danijel Krivošija
Zoran Todorović
Milica Stefanović
Nataša Lučić
Miroslav Pisarević
Dalibor Ilić

SAVJET ZA SPORT

Rajko Bradašević
Jerotija Janković
Mladen Ćulum
Radivoje Milošević
Dragan Lazić

SAVJET ZA KULTURU I OBRAZOVANJE

Rada Janković
Boro Bjelić
Mitar Kršić
Zorica Vasiljević
Suzana Jović

SAVJET ZA PITANJE MLADIH

Milka Đurić
Vanja Stojić
Irina Živanović
Bojan Milešić
Igor Simić

SAVJET ZA URBANISTIČKO PLANIRANJE, GRAĐENJE I STAMBENO-KOMUNALNE DJELATNOSTI

Vid Stojanović
Ozren Savičić
Borislav Kojić
Branko Nikić
Jovo Mišić

SAVJET ZA ZDRAVSTVENU I SOCIJALNU ZAŠTITU

Tamara Stevanović-Bojković
Rada Janković
Dalibor Kojić
Dragan Krnojelac
Joka Lakić

SAVJET ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE I SELA, VODOPRIVREDE I ŠUMARSTVA

Igor Vidović
Stanko Jovanović
Miroslav Pisarević
Radovan Milinković
Petko Stanković