Na ovogodišnjem sjajno organizovanom Košarkaškom turniru učestvovalo je 36 ekipa od čega 18 seniorskih, 12 juniorskih i šest ekipa veterana.

Ekipa „Inving“ iz Prijedora pobjednik je turnira u seniorskoj konkurenciji. U finalnoj utakmici savladali su ekipu „Lounge bar Fargo“ iz Prnjavora, rezultatom 21:16.  Prvoplasiranim je uručena  novčana nagrada od 1000 evra, a drugoplasiranim 300 evra.

U konkurenciji juniora najbolja je bila ekipa „Roma trade“ iz Doboja, koja je u neizvjesnom finalu savladala modričku ekipu „Ranč Dugić“ sa 15:14. Pripala im je nagrada od 150 evra, a drugim od 50 evra.

Kada su u pitanju veterani prvo mjesto osvojila je ekipa „Grafički studio“ iz Modriče, dok je druga bila ekipa „3h3 Šamac“. Nagrada od 150 evra uručena je modričnima, a šamčanima 50 evra.

Najbolji u zakucavanju bio je Mudžahid Smajlović, a u šutanju trojki Marko Slijepčević.

Svim učesnicima finalnih utakmica dodijeljene su medalje i pehari.

Sergej Pavlović, jedan od organizatora se zahvalio sponzorima na pomoći u organizaciji i istakao da je veoma zadovoljan ako je turnir protekao, a pogotovo jer je okupio veliki broj najmlađih sugrađana.